Ulti Clocks content

Klausimas

Kur planuojate registruoti savo santuoką?
 

Dabar lankosi

Mes turime 59 svečius online
Svetainės lankytojų statistika
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
Reklaminis skydelis
Vestuvinių paslaugų katalogai "Jums, Jaunieji", "Vestuvės Žemaitijoje" ir "Vestuvės Aukštaitijoje"

 

 

Vestuvės - tai ne tik džiaugsmingas įvykis, bet ir svarbus, atsakingas žingsnis žmonių, nusprendusių sujungti savo širdis, gyvenime. Tai - bendro gyvenimo pradžia, nuostabi ir džiaugsminga, įsimenanti visam gyvenimui.

 

Nei vienos vestuvės neapsieina be pasiruošimo santuokos ceremonijai, linksmybių. Tam, kad šventė būtų įdomesnė ir įvairesnė, apie detales reikia pagalvoti besirengiant šventei. Ne kartą suskaudės galvą, kai pradėsite skaičiuoti puotos išlaidas, susiginčysite sudarinėdami svečių sąrašą, kai nuvargsite ieškodami gražiausios suknelės nuotakai, įspūdingos aplinkos savo puotai, ištaigingų automobilių, šmaikščių muzikantų, linksmų vedančiųjų ir dar kažko ypatingo tai svarbiai gyvenimo dienai. Kad pasiruošimas vestuvėms būtų malonus, ir šventinis pokylis taptų geros nuotaikos vakarėliu, kreipkitės pagalbos į profesionalus. Leidiniuose "Jums, Jaunieji", “Vestuvės Žemaitijoje” ir "Vestuvės Aukštaitijoje" rasite viską, ko reikia linksmiausiai, įsimintiniausiai Jūsų šventei.

 

 

 

 

 
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis